Mobil

Galaxy Note 8'in ekranı garantili olacak!

Samsung Galaxy Note 8'in ekranı ücretsiz ekran onarımı kampanyası ile geliyor.

Galaxy Note 8'in ekranı garantili olacak!

Şu ana kadar, Samsung Galaxy Note 8'in model numarası hakkında bazı şüpheler vardı. Çoğunlukla, SM-N950 model numarasını telefonun kilitli olmayan versiyonunu belirtmek için kullanıldığını gördük. Ancak, Samsung Avustralya tarafından yanlışlıkla yapılan bir sızıntı, şirketin bir sonraki üst düzey telefonun model numarasının aslında SM-N940 olduğunu gösteriyor.

Ekranı kıran Galaxy Note 8 kullanıcıları için ücretsiz bir ekran onarımı hakkında bilgi yayınlayan Samsung Avustralya, model numarasını da web sitesinde listeledi. 

"Ekran Güvencesi" promosyonu Samsung Avustralya tarafından sunuluyor ve diğer pazarlarda sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi yok. Promosyon 25 Ağustos Cuma günü başlıyor. Bu tarih, Galaxy Note 8'in 23 Ağustos'ta düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılmasından iki gün sonraya denk geliyor. Promosyon, 31 Ekim 2017'ye kadar sürüyor.

Telefonun tüketicilerin elinde olmadığı bir zamanda ücretsiz Galaxy Note 8 ekranının onarılması için yapılan bir tanıtımının değersiz olacağı düşünülürse, bu da cihazın 25 Ağustos'ta piyasaya çıkacağına işaret edebilir. Samsung, Apple'ın 2017 iPhone modellerinin Eylül ayında piyasaya sürülmeden acele etmeye çalışıyor olabilir. 

1501048308_saa.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.