Mobil

Galaxy Note 9 güncellemesi Türkiye'de!

Samsung, Galaxy Note 9'da yer alan güvenlik açıklığını kapatmak adına yeni bir güncelleme yayınladı. İşte detaylar!

Galaxy Note 9 güncellemesi Türkiye'de!

Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için yeni güncelleme Türkiye'de kullanıma sunuldu. OTA üzerinden indirilmeye sunulan güncelleme bazı önemli düzeltmeleri beraberinde getiriyor. 

Galaxy Note 9 güncellemesi Türkiye'de!

SamsungGalaxy Note 9 için toplamda 111.68 MB‘lık bir boyuta sahip yeni yazılım güncellemesini indirmeye sundu. Güncellemeyi kullanıcılar OTA üzerinden rahatlıkla indirebilirler. Bu güncellemeyi önemli kılan nokta ise cihazda bulunan bazı güvenlik açıklıklarını kapatıyor oluşu. 

1 Mart 2019 Android güvenlik yamasını içeren güncelleme, böylece güvenlik anlamında Note 9’u güncel tutuyor. Aynı güncellemenin yakında S10 modelleri için de gelmesi bekleniyor. Peki güvenlik güncellemesi cihazın veri kaybına sebebiyet verir mi?

Galaxy Note 9 güncellemesi Türkiye'de! - Resim : 1

Bu konuda da oldukça titiz çalışan Samsung, veri kaybı açığına karşı bazı önlemler almış durumda. Mart ayı güvenlik yaması ve bazı performans iyileştirmeleriyle gelen güncellemeyi, yazılım güncellemeden hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Güncellemenin tam olarak neleri içerdiğini yukarıdaki görselden gözlemleyebilirsiniz. Peki ya siz Samsung modellerinde son zamanlarda ortaya çıkan güvenlik açıkları konusunda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerini aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.