Mobil

Galaxy Note Edge dayanıklı mı? İşte bu soruya Samsung'un yanıtı

Samsung Galaxy Note Edge'ın kavisli ekranı ne kadar dayanıklı?

Galaxy Note Edge dayanıklı mı? İşte bu soruya Samsung'un yanıtı

Samsung Galaxy Note Edge 14 Kasım tarihi itibari ile Amerika’da başlatılacak ve Samsung kullanıcıların cihazla ilgili olabilecek bazı soruların cevaplamak için iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

Samsung, öncelikle Galaxy Note Edge’ın kavisli ekrana sahip olmasının diğer akıllı telefonlara göre daha az dayanıklı olduğu anlamına gelmediğini söylüyor. Cihazın metal çerçevelere sahip olması düşmelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Şirket Galay Note Edge için benzersiz bir cihaz olduğunu ve 1000’den fazla düşme ve diğer testlerden geçirildiğini, cihazın oldukça dayanıklı olduğunu söylüyor.

1415951323_samsung-galaxy-note-edge-4-things-01.jpg

Olabilecek sorulardan biri de, kenarda bulunan simgelere istem dışı dokunmalarla cihazın işlem yapması. Samsung bu soruya da, cihazın ekranında bulunan sensörün elin tutması ile parmak dokunuşu arasındaki farkı algılayabildiğini ve bu yüzden kullanıcıların rahatlıkla telefonlarını tutabileceklerini söyleyerek cevap verdi.

1415951348_samsung-galaxy-note-edge-4-things-02.jpg

1415951370_samsung-galaxy-note-edge-4-things-03.jpg

1415951394_samsung-galaxy-note-edge-4-things-04.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.