Mobil

Galaxy Note II için Andorid 4.4 güncellemesi ülkemizde başladı

OTA ve Kies üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme birkaç gün içerisinde tüm kullanıcılara ulaşacaktır.

Galaxy Note II için Andorid 4.4 güncellemesi ülkemizde başladı

2012 yılı amiral gemisi modellerinden Galaxy Note II için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi geçtiğimiz ay ilk olarak Fransa'da başlatan Samsung, geçen süre içerisinde Android'in en güncel sürümünü birçok pazarda Galaxy Note II kullanıcılarıyla buluşturdu. Güncelleme bu sabah itibariyle ülkemiz kullanıcıları için de dağıtıma sunuldu. Kies ve şebeke üzerinden dağıtılan 489MB boyutundaki güncelleme beraberinde daha hızlı ve pürüzsüz bir arayüz deneyimi, performans artışı, kilit ekranda kamera kısayolu, beyaz durum çubuğu simgeleri, kablosuz yazıcı desteği, Knox güvenlik uygulaması, gelişmiş RAM yönetimi, yatay konumda daha iyi çalışan klavye, pil ömrü iyileştirmeleri ve kilit ekranda tam ekran albüm kapağı yeniliklerini getiriyor.

1400653887_1380295751root-galaxy-note-2-at-t.jpg

Galaxy Note II için Android 4.4. KitKat güncellemesini Ayarlar> Telefon Hakkında> Cihaz Güncellemeleri menüsünden ya da Kies programından kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz yeni yazılımı Odin programıyla da yükleyebilirsiniz. Bunun için gerekli olan ROM'u buradan indirebilirsiniz. 


1400668751_galeri-kopya.jpg


1400672096_galeri-kopya.jpgYorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.