Mobil

Galaxy Note II için performans güncellemesi yayınlandı

Güncellemenin halihazırda ülkemiz kullanıcılarına ulaştığı rapor ediliyor.

Galaxy Note II için performans güncellemesi yayınlandı

Samsung’un geçtiğimiz yıl IFA Berlin etkinliğinde Android 4.1.2 işletim sistemi ile resmiyete kavuşturduğu Galaxy Note II için kullanıcılara bir süredir performans ve kararlılık güncellemesi sunduğu bildirilmişti. Söz konusu güncelleme telefonun Android sürümünde farklılık yaratmazken, güncellemenin gün itibariyle ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor ediliyor.

1377860432_adsiz.png

OTA ve Kies üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme Samsung’un resmi ROM’larını yayınlayan SamMobile sitesinde indirilebilir durumda. Galaxy Note II in ülkemiz kullanıcılarına sunulan son sürüm ROM dosyasını buradan indirip kurulumu Odin ile gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme sonrası fark ettiğiniz yenilikleri alt bölümde yer alan yorum bölümüne eklemeyi unutmayın.

Uyarı: IMEI klonlu cihazlara Odin ile yükleme kesinlikle yapmayınız. Yaptığınız taktirde “ağda kayıtlı değil” hatası alacaksınızdır.

ROM Bilgileri;

Model: GT-N7100
Country: Turkey
Version: Android 4.1.2
Changelist: 1071214
Build date: Fri, 21 Jun 2013 01:15:51 +0000
Product Code: TUR
PDA: N7100XXDMF3
CSC: N7100OJVDMH1
MODEM: N7100XXDMF1

Yorumlar
Telefonun kulaklik la muzik dinlerken ki ses seviuesi% 80 azaldı bu sorunu giderin
Cevapla
Misafir
Manuel yani 'odin' ile yükleme yapamazsınız, hata verir.
Cevapla
Bir halta yaramadı güncelleme samsunga yakışmadı
Cevapla
Klonlu imei kullaniosak yukleyemez miyiz
Cevapla
Misafir
farkettiğim 3 şey NFC ve S beam Adlı uygulamaların bildirim çubuğu üzerinde birbirinden bağımsız olarak kapatılıp açılması dahilinde çıkan hatanın giderilmiş olması daha hızlı şarj oldu hayret birşey normalde 3.5 saat şarjda bekletiyordum 2 gün gidiyordu bakalım kaç gün dayanacak beklemedeyim. rehber en önemlisi rehber düzeldi hızlı akış gelmiş mesajlardada çok aşırı yüklü mesajlarda hızlı geçişlerde takılma yaşanıyordu o giderilmiş sevindim bu güncellemeye
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.