Mobil

Galaxy Note II için yeni bir güncelleme!

Samsung, dev ekranlı telefonu için yeni bir güncellemenin dağıtımına başladı.


Samsung, geçtiğimiz yıl IFA Berlin etkinliğinde resmi tanıtımını gerçekleştirdiği dev ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note II için dönem dönem kararlılık güncellemeleri dağıtmaktadır. Sammobile’da karşımıza çıkan son gelişmelerde ise Samsung’un  Galaxy Note II için yeni bir güncellemeyi İngiltere’de başlattığını görüyoruz. Güncelleme hala Android 4.1.2’ye dayanmaktadır ve sürümde herhangi bir farklılık oluşturmuyor.

1371560083_banner-galaxy-note-2-wp8-style-rom-110112.jpg

Pil tüketiminde dengenin sağlanması, hata düzeltmeleri ve küçük çaplı stabilizasyon çalışmalarının yer aldığı yazılım, Android 4.2.2 öncesi kullanıcılara sunulan son güncelleme olacak. Kies ve OTA (şebeke üzerinden) dağıtımı gerçekleşen güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa genelinde yaygınlaşması bekleniyor. Galaxy Note II ve Galaxy S III için Android 4.2.2 çalışmaları hala devam ederken, bu noktada Galaxy S III için hazırlanan yazılım bir süre önce sızdırılmıştı. Android 4.2.2 ile Galaxy S4’te yer alan birçok yazılımsal desteğin Note II ve Galaxy S III’e sunulması bekleniyor. 

Yorumlar
Misafir
4.2.2 ne zaman gelecek bir bilginiz var mı?
Cevapla
Misafir
Yaz döneminde açıkçası beklenmiyor, Galaxy Note III lansmanından sonra dağıtıma başlanacağını düşünüyorum. Yani eylül sonrası. Burak Kaya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.