Mobil

Galaxy Note II küllerinden doğuyor, Android 5.0 güncellemesi yolda

Samsung görünüşe bakılırsa Android 5.0 güncellemesini Galaxy Note II kullanıcılarıyla buluşturacak.


Samsung’un büyük ekranlı telefonlar kategorisinde lider üretici konumuna gelmesinde en büyük paya sahip olan ve şimdiden mobil ekosisteminin efsane telefonları arasında yerini alan Galaxy Note II aradan geçen 2 yıla aşkın süreye rağmen resmen güncelleme almayı sürdürecek. 

Samsung Finlandiya resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre Galaxy Note II için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanacak. Halihazırda Android 4.4.2 KitKat sürümünde olan Galaxy Note II’nin Android 5.0’ı ne zaman göreceği net bir şekilde belirtilmiyor, fakat bu gelişme bile Note II sahiplerini heyecanlandırmaya yetti.

1419358681_111.png

Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy S4 ve Galaxy S5’in Android 5.0 güncellemesini alacağı sızan görüntü ve videolardan anlaşılmıştı. Yine Samsung Finlandiya’nın aktardığı bilgiye göre Galaxy Alpha ve Galaxy S5 mini için de Lollipop güncellemesi yayınlanacak. Galaxy S4 mini içinse şu an herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Site tarafından yayımlanan listenin tamamına BURADAN göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.