Mobil

Galaxy Note II ve Galaxy S III için Android 4.3 güncellemesi başladı

İlk olarak Amerika'da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılması bekleniyor.


Android 4.3 güncellemesini bir süredir sadece Galaxy S4 için başlatan Samsung, Amerika'da Galaxy S4'ün yanı sıra geçtiğimiz yıl satış rekorları kıran Galaxy Note II ve Galaxy S III için de Premium Suite ismiyle Android 4.3 güncellemesini resmen başlattı.

Güncelleme kapsamında yer alan yeniliklere değinecek olursak; Samsung'un ilk olarak Galaxy Note 3'te yer verdiği güvenlik uygulaması Knox, Galaxy Gear akıllı saat desteği, klavye ve kamera geliştirmeleri, TouchWiz Nature kullanıcı arayüzü geliştirmeleri, Bluetooth 4.0 LE, kilit ekranda widget desteği, kolay mod ve çoklu pencere.

1383026274_galaxy-note-2-vs-galaxy-s3.jpg

Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.3 güncelleme takvimi daha önce kasım-aralık olarak belirlenmişti ancak görünüşe bakılırsa Samsung güncelleme paketini final seviyesine getirdi ve beklenen daha önce dağıtımı gerçekleştirdi. Uzun süreden beri merakla beklenen güncellemenin önümüzdeki haftalarda kullanıcılara ulaşması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.