Mobil

Galaxy Note III olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı

Lansman tarihi yaklaştıkça telefona dair yeni detaylar da ortaya çıkıyor.


Yılın ikinci yarısında mobil dünyasında yaşanacak agresif rekabetin en önemli temsilcilerinden birisi olarak gösterilen Galaxy Note III’ün eylül ayında gerçekleşecek IFA Berlin etkinliğinde resmiyet kazanması bekleniyor. Telefona dair sızıntılar dönem dönem gündeme gelirken, bir süre .

Çin kaynaklı bir blog sitesinde Galaxy Note III olduğu öne sürülen bir fotoğraf daha yayınlandı. Söz konusu fotoğrafta yer alan telefonun Galaxy S  III ile başlayan "Design 2.0" tasarım anlayışından izler sunduğu net bir şekilde görülmektedir. Ekran boyutunda büyüme sağlanacağı dikkate alındığında Samsung’un yeni nesil amiral gemisinde oldukça ince bir çerçeve kullanacağı görülüyor. Telefonun ön yüzeyinin %84’lük dilimini Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran oluşturacak. Ekran boyutunun 5.9-inç olması beklenirken, bu noktada henüz resmi olarak teyit edilmiş bir bilgi yok. 

1371729220_samsung-galaxy-note-3-new.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.