Mobil

Galaxy Note sahiplerine müjde!

İşte Galaxy Note'a gelecek yazılım güncellemesiyle eklenen özellikler!


Samsung'un ilk büyük telefonu olan Galaxy Note için Jelly Bean güncelleştirmesi geleceği belirtilmişti. Fakat zaman konusunda ne yazık ki herhangi bir bilgi bulunmuyordu. Samsung Galaxy Note için Android 4.1 Jelly Bean güncelleştirmesi için "çok yakında" ifadesini kullandı.

Henüz Jelly partisi düzenlemek için erken olabilir fakat Note kullanıcıları son ICS güncelleştirmesinden sonra nelerle karşılaşacaklarını merak ediyor. Galaxy Note N7000'e gelen yeniliklerle Samsung bu cihazını da amiral gemilerinin seviyesine çıkarmayı planlıyor. Galaxy S 3 ve Galaxy Note 2'nin ardından Galaxy Note kullanıcılarının hayal kırıklığına uğramasını istemiyor.

1346926406_galaxy-note-update.jpg

Yeni güncelleştirmeyle gelen yenilikler sadece TouchWiz ara yüzüne gelen eklentilerle sınırlı kalmayacak, S3 ve Note 2'deki bir çok özellik de eklenecek.

Galaxy S3'ten alınan özellikler:

  • Yeni TouchWiz launcher
  • Direk arama
  • Kamera ile ekranı kilitleme

Galaxy Note 2'den alınan özellikler:

  • Pop Up Play
  • Yeni Galeri (- Air View)

Yeni güncelleştirmede bunlara ek olarak geliştirilmiş performans, hata ayıklanması, yeni bağlantı listesi ve dosyaların yönetiminin Samsung hesabıyla sağlanması düşünülüyor. Yeni Jelly Bean güncelleştirmesi OTA aracılığıyla Kies'e geldiğinde indirilebilecek. Jelly Bean'in ilk olarak Almanya'ya geleceği belirtiliyor.

Aşağıdaki videoda Galaxy Nexus üzerinden Jelly Bean güncellemesiyle Galaxy Note için de gelecek yeniliklerden bahsediliyor. Videoyu inceleyerek de görebileceğiniz yenilikler arasında Google Now ve bir çok yenilik geliyor.

Yorumlar
Misafir
Haber ile video arasındaki bağlantıyı anlamadım. Haber Galaxy Note, video; Galaxy Nexus
Cevapla
Misafir
Galaxy Note için henüz Jelly Bean yayınlanmadı. Jelly Bean güncelleştirmesi alan telefonlardan biri Galaxy Nexus, bu nedenle Jelly Bean ile gelecek yenilikleri anlatmak için Galaxy Nexus kullanılmış. Telefona değil işletim sistemine gelen bir yenilik.
Cevapla
rica
yayinladidiginiz videolari galaxy note'dan goruntuleyemiyoruz. bununla ilgili düzenlemeyi yaparsanız çok memnun oluruz. teşekkürler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.