Mobil

Galaxy Note5 ya da S6 edge+ satın alanlara kablosuz şarj standı hediye

Samsung; 19 Kasım’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasıyla Galaxy Note5 ve S6 edge+ satın alanlara 200 TL değerinde kablosuz sarj standı hediye ederek kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarıyor.

Galaxy Note5 ya da S6 edge+ satın alanlara kablosuz şarj standı hediye

Samsung, 19 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyasıyla, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan yeni cihazları Galaxy Note 5 ya da Galaxy S6 edge+ satın alan tüketicilere, 200 TL değerinde Kablosuz Şarj Standı hediye ediyor. 

1445961418_wireless-charger-kmp-1920x1026px.jpg

Ek bir aparat gerektirmeyen Kablosuz Şarj Standı, LED şarj durumu göstergesi ve kullanım rahatlığıyla kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Yerleşik kablosuz teknolojiyle donatılan ürünler sayesinde, kullanıcıların ayrıca bir kablosuz pil şarj kapağı ya da konektör satın alması gerekmiyor. Bu özellik, ayrıca cihazın uyumlu olup olmadığı konusunda endişelenmeden kablosuz şarjın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 

* Sadece kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ kablosuz şarj standı hediyesinin renk ve adedi stoklarla sınırlıdır.
* Stok durumuna göre Samsung ya da Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir.
Detaylı bilgi için http://www.samsung.com/tr/kampanya_setk/ linkini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.