Mobil

Galaxy NX'in mini modeli geliyor!

Samsung, Android işletim sistemli fotoğraf makinesi serisine bir ürün daha katmaya hazırlanıyor.

Galaxy NX'in mini modeli geliyor!

Galaxy Camera ile fotoğraf makinesi deneyimini Android işletim sistemiyle bir araya getiren Samsung, daha profesyonel bir kamera deneyimi sunan Android işletim sistemi ile çalışan, aynasız fotoğraf makinesi Galaxy NX'i geçtiğimiz haziran döneminde Londra’da gerçekleştirdiği Samsung Premiere 2013 etkinliğinde duyurmuştu.

1388794001_tinhtesamsunggalaxynx2.jpg

Geçtiğimiz günlerde kamera ve mobil bölümünü birleştiren Samsung'dan ilerleyen dönemlerde Tizen ve Android ile çalışan daha fazla fotoğraf makinesi duyurusu göreceğiz. Güney Koreli üreticinin marka tescil başvurusunda ortaya çıkan bir belgede Android tabanlı Galaxy NX'in mini versiyonu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Söz konusu modelin şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor. Mini versiyonu muhtemelen Galaxy NX'e nazaran daha düşük bir işlemci ve kameraya sahip olacak. Mini modelinin ayrıca daha az sayıda değiştirilebilir lens desteklemesi bekleniyor. 

Galaxy NX modeline ait daha fazla bilgi için buradaki haberimize göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.