Mobil

Galaxy S 2'ye NFC de gelecek mi?

Galaxy S 2'deki değişim hoşunuza gidecek!


Google Wallet sistemi kullanıcıların online ödeme yapmalarını kolaylaştıran ve daha güvenli hale getiren bir sistemdir. Google Wallet ile birlikte en çok konuşulan özelliklerden biri de NFC desteğidir. Son zamanlarda çıkan telefonlarda NFC desteği sayesinde telefonlar daha çekici bir hale geldi.

Samsung Galaxy S 3'te de tecrübe edebileceğiniz bu sistem son dönemlerde çıkan telefonların hepsinde bulunuyor. Galaxy S 2 de geçtiğimiz yılın en iyi telefonlarından biridir ve Galaxy S 2 kullanıcıları da eminiz ki Türkiye'ye NFC teknolojisi geldiğinde bundan yararlanmak isteyeceklerdir.

1346201065_isis-mobile-payment.jpg

Şimdi Galaxy S 2 sahiplerine güzel bir haberimiz var. Galaxy S 2 yakın zamanda Android 4.0.4 ICS güncelleştirmesi almıştı. T-Mobil ve Verizon gibi devlerin katkılarıyla telefon dünyasına yeni giriş yapan ISIS platformu ile gelecek olan Galaxy S 2 güncelleştirmesi NFC desteğini de beraberinde yayınlayacak. ISIS telefon dünyasına güzel haberlerle giriş yaptı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.