Mobil

Galaxy S 3 Türkiye'de HepsiBurada ile 12 Haziranda ceplerde!

Galaxy S 3'ün Türkiye fiyatı ve ilk detayları belli oldu, Ön Sipariş'ler HepsiBurada'da Türk kullanıcılar için açıldı, detayları okuyun!

Galaxy S 3 Türkiye'de HepsiBurada ile 12 Haziranda ceplerde!

Samsung'un eşsiz yeni amiral gemisi Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak haberleri için kökten çözüm HepsiBurada.com adlı alışveriş sitesinden geldi. Site Türkiye'ye gelecek olan Samsung Galaxy S 3 için ön siparişleri şimdiden almaya başladı bile.

" Ürünün stoklara gireceği tarihteki fiyatı, aşağıda belirtilen fiyata göre farklılık gösterebilir. Ürünün daha yüksek bir fiyattan stoklara girmesi halinde, ön sipariş veren müşterilerden fiyat farkı alınmaz; ayrıca bu müşterilere teslimatta öncelik sağlanır. Ürünün daha düşük bir fiyattan stoklara girmesi halinde ise, ön sipariş veren müşterilere teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde fiyat farkı ödenir."

1336657714_zxcqwerq.jpg

Sitesinde yayınladığı açıklama ile birlikte Samsung'un yeni Galaxy S 3 modeli 12 Haziran'dan itibaren dağıtılmaya başlanacak. Bu müthiş telefonun satış fiyatlarına hemen göz gezdirecek olur isek:

1336657442_zxq.jpg
HepsiBurada.com Türkiye'deki bir çok online alışveriş mağazasına büyük bir çalım atarak akıllı bir hamlede bulundu, bakalım Samsung'un yeni canavarı Türkiye'de kaç kişi tarafından satın alınacak!

Samsung Galaxy S 3 için ön sipariş sayfasına gitmek isterseniz: Hepsiburada.COM - Galaxy S 3 Ön Sipariş

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.