Mobil

Galaxy S 3'ün Türkiye'ye gelişi kutlanıyor!

Kutlama partileri, 30 Mayıs 2012, Çarşamba akşamı Caddebostan ve Nişantaşı'nda yapılacak.

Galaxy S 3'ün Türkiye'ye gelişi kutlanıyor!

Samsung Electronics firması, doğadan ilham alarak tasarladık dediği en iyi özelliklere sahip yüksek uç yeni telefonu Galaxy S III'ü Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. Samsung, Galaxy S III'ün Türkiye'ye gelişi kutlanıyor. Kutlama partileri, 30 Mayıs 2012, Çarşamba akşamı Caddebostan ve Nişantaşı'nda yapılacak.

1337691883_samsunggalaxysiiibobsinclar.jpg

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III'ün gelişi şerefine düzenlenecek kutlamalarda, ünlü DJ'ler Bob Sinclar ve Avicii, canlı performansları ile katılımda bulunacaklar. Bu partiler ücretsiz ve isteyen herkes katılabilir. Kutlamalar, Power FM DJ'lerinin performansıyla başlayacak, sonrasında Nişantaşı'nda Bob Sinclar ve Caddebostan'da Avicii sahne alacak.

Galaxy S III şerefine yapılan kutlamalarda severleri "hit" olan DJ'ler Bob Sinclair ve Avicii'nin canlı performanslarını dinleme şansı yanında ayrıca, dünyanın merakla beklediği Galaxy S III'ü ilk defa görme fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca saat 22:00'de Rumeli Hisarı'nda düzenlenecek video gösterileri ile Galaxy S III'ün tanıtım partileri, bütün gece devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.