Mobil

Galaxy S II değiştiriliyor

Samsung, satışı yasaklanan Galaxy S II serisini piyasaya tekrar sürebilmek için farklı bir yöntem buldu.


Hollanda mahkemesinin aldığı karar neticesinde Samsung Galaxy S, SII ve Ace model akıllı telefonlarına satış yasağı getirilmesi, Samsungu satış yönteminde farklı bir yol aramasına neden olmuştu. Daha önce piyasanın dev isimlerinden olan Apple'a Avustralya için uzlaşma teklifi yapan Samsung, Hollanda için farklı bir yöntem denemek için kolları sıvadıi.

Samsung, şimdiki projesinde Galaxy telefonlarının üzerinde değişiklikler yapmaya karar verdi. Bu projeyi deniyerek Samsung, Hollanda mahkemesinin verdiği olumsuz kararı bozmayı hedefliyor.

Galaxy SII  telefonlarının yeni modellerini Hollanda sınırlarında satışa sunmayı hazırlanan Samsung, kullanıcıların fotoğraflarına bakma açısına yeni bir perspektif kazandıracak. 

Samsung, yeni geliştirilen telefonların hangi tarihte piyasaya sunulacağı hakkında henüz bilgi vermezken, uzmanlar bu farklı tasarımın çok kısa bir süre sonra Hollanda mağazalarında yerini alacağı görüşünde .

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.