Mobil

Galaxy S II için merakla beklenen güncelleme sonunda yayınlandı

Ülkemizde büyük bir sabırsızlıkla beklenen güncelleme kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Galaxy S II için merakla beklenen güncelleme sonunda yayınlandı

Samsung’un uzun süredir Android 4.1.2 güncellemesini Galaxy S II kullanıcılarına sunduğu biliniyor. Dünya genelinde birçok ülke için yayınlanan güncelleme nihayet ülkemiz kullanıcıları için de indirilebilir duruma getirildi. Söz konusu yazılımın ülkemizde kimi kullanıcılara ulaştığı rapor edilirken, sammobile ülkemize ait yazılımı site üzerinden kullanıcılara sunarak odin ile kuruluma olanak sağladı. OTA ve Kies üzerinden sunulan güncelleme henüz size ulaşmadıysa sürekli güncelleme kontrolü yapmanızı öneririz. Eğer güncellemeyi odin ile kurmak isterseniz yazılımı buradan indirebilirsiniz. Yazılımın sunulduğuna dair açıklamaya ise buradan ulaşabilirsiniz. 
1366911908_1355912156androidjellybeangalaxys2.jpg

Güncelleme kapsamında karşımıza çıkan yeniliklere göz atacak olursak; Galaxy S III kaynaklı widget’lar, iki farklı ana ekran modu, direkt arama, akıllı bekleme, Pop-up Play, geliştirilen klavye, özelleştirilebilir bildirim ekranı,Google Now ve Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir sitem ile sağlanan performans artışı.

Yorumlar
Misafir
4.04 ice cream' den ne çektim be. donmalar, kilitlenmeler ve ağır çalışması! dün itibariyle kiesten jb yükledim bu gün şaşkınım. telefon her komuta anında cevap veriyor. daha kilitlenme veya donma yaşamadım. her birşey güzel. demek ki s2'nin keyfini bundan sonra sürecem.
Cevapla
oldu
ben kies ile yapamadm surekli sorun cikardi odin ile 30 saniye de hallettim.. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
Cevapla
pff
ya bende guncellestir diyorum ek sayfa acilmiyor.. cikiyor ama donuyor herhangi bisey gelmiyor ne kadar beklersem bekliyim.. kimsede bu sorun yok mu.. daha yuklmeye baslayamadim bile.
Cevapla
odin
odin ile nasil yapacaz hotfileden indirdikten sonra telefona atip telefondan mi kuracaz.. aciklayabilecek var mi..
Cevapla
Misafir
arkadaşlar, kies türkiye resmi jb 4.1.2 güncellemesine yaparken telefon kilitlendi. ortada ünlem işareti mevzusu oldu. başına gelenler panik yapmasın. b.sayar ekranındaki yönergeleri takip edin. güç kablosunu ayırıp bataryayı çıkarıp taktıktan sonra asıl ince nokta burada başlıyor. cihazı sadece güç düğmesinden değil, güç+ses+menü düğmesine basılı tutarak açmalı ve kies bağlantısını yapacaksınız. sonra acil kurtarma onayına tamam diyeceksiniz. hem kurtarma hem yazılım yükseltmeyi yapacak. saygılar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.