Mobil

Galaxy S II için merakla beklenen güncelleme sonunda yayınlandı

Ülkemizde büyük bir sabırsızlıkla beklenen güncelleme kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Samsung’un uzun süredir Android 4.1.2 güncellemesini Galaxy S II kullanıcılarına sunduğu biliniyor. Dünya genelinde birçok ülke için yayınlanan güncelleme nihayet ülkemiz kullanıcıları için de indirilebilir duruma getirildi. Söz konusu yazılımın ülkemizde kimi kullanıcılara ulaştığı rapor edilirken, sammobile ülkemize ait yazılımı site üzerinden kullanıcılara sunarak odin ile kuruluma olanak sağladı. OTA ve Kies üzerinden sunulan güncelleme henüz size ulaşmadıysa sürekli güncelleme kontrolü yapmanızı öneririz. Eğer güncellemeyi odin ile kurmak isterseniz yazılımı buradan indirebilirsiniz. Yazılımın sunulduğuna dair açıklamaya ise buradan ulaşabilirsiniz. 
1366911908_1355912156androidjellybeangalaxys2.jpg

Güncelleme kapsamında karşımıza çıkan yeniliklere göz atacak olursak; Galaxy S III kaynaklı widget’lar, iki farklı ana ekran modu, direkt arama, akıllı bekleme, Pop-up Play, geliştirilen klavye, özelleştirilebilir bildirim ekranı,Google Now ve Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir sitem ile sağlanan performans artışı.

Yorumlar
Misafir
4.04 ice cream' den ne çektim be. donmalar, kilitlenmeler ve ağır çalışması! dün itibariyle kiesten jb yükledim bu gün şaşkınım. telefon her komuta anında cevap veriyor. daha kilitlenme veya donma yaşamadım. her birşey güzel. demek ki s2'nin keyfini bundan sonra sürecem.
Cevapla
oldu
ben kies ile yapamadm surekli sorun cikardi odin ile 30 saniye de hallettim.. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
Cevapla
eyw
tesekkurler simdi deneyecem.
Cevapla
odin
arkadaşlar odinden indirdim şimdi nasıl kurucagım.. yardımcı olur musunuz.
Cevapla
ilyas
Bu güncelleme sadece bilgisayar üzerinden kies ile mi oluyor telefonun kendi üstünden olmuyor mu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.