Mobil

Galaxy S III, Android 4.4 güncellemesi almaya başladı

Amerika'da Sprint operatörü tarafından dağıtılan güncellemenin uluslararası versiyon için yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor.

Galaxy S III, Android 4.4 güncellemesi almaya başladı

Galaxy Note II için Android 4.4 KitKat güncellemesinin dağıtılmasıyla birlikte gözler Galaxy S III'e çevrildi. 2012 yılı mayıs döneminde tanıtılan ve mobil dünyasının en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S III için güncelleme noktasında bir belirsizlik söz konusu. Zira yayınlanan bazı haberlere göre telefonun sadece 2GB RAM'e sahip Amerika versiyonu Android 4.4 güncellemesine kavuşacak. 1GB RAM'e sahip uluslararası versiyon içinse güncellemenin yayınlanmayacağı belirtiliyor.

1398973758_android-4.4-galaxy-s3.jpg

I9300 kod numaralı uluslararası Galaxy S III için Android 4.4 yayınlanır mı bilinmez, fakat sammobile'da yer alan habere göre Galaxy S III'ün Amerika versiyonu için ülkenin önde gelen operatörlerinden Sprint, Android 4.4.2 KitKat güncellemesini resmen başlattı. 1 Mayıs itibariyle dağıtılan güncellemede hangi yeniliklerin yer aldığından söz edilmemiş.

Daha önce yayınlanan güncellemelere göz attığımız daha kararlı bir yazılım, arayüz gelişmeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, beyaz durum çubuğu simgeler, güvenlik uygulaması Knox ve daha gelişmiş bir klavye güncelleme kapsamında yer almıştı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.