Mobil

Galaxy S III için Android 4.2.1 Jelly Bean ortaya çıktı

Test aşamasında olan güncellemenin kısa süre içerisinde resmi olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Galaxy S III için Android 4.2.1 Jelly Bean ortaya çıktı

Geçtiğimiz yıl mayıs döneminde kullanıcıların beğenisine sunulan ve gelinen noktada 50 milyon civarında satış rakamına ulaştığı iddia edilen Galaxy S III için, test aşamasında Android 4.2.1 kaynaklı yeni bir güncelleme ortaya çıktı. Yılın son döneminde sammobile’ın şirket içerisinden elde ettiği sızıntılarda, Android 4.2.1 güncellemesinin şubat-mart döneminde kullanıcılara sunulacağını bildirmişti.
1361572326_screenshot2013-02-22-16-55-12.png 1361572336_screenshot2013-02-22-16-58-13.png

Test aşamasında olan romun sunduğu yeniliklere göz attığımızda kilit ekranda dalgalanma efekti (Galaxy Note II’de karşımıza çıkmıştı), Android 4.2’de yer alan kilit ve bildirim ekranı, geliştirilen bildirim paneli, yine Android 4.2’de karşımıza çıkan ve ekran koruyucu görevi gören Daydream, sesli komut desteği ve bir dizi sistem iyileştirmeleri kullanıcılara sunulacak yenilikler arasında yer alıyor.

Test aşamasında olan güncellemyi tecrübe etmek isteyen kullanıcılar romu buradan indirip kurulumu odin ile gerçekleştirebilir.
Not: İmei klonlu cihazların odin ile güncelle yapmaları sonucu şebek problemi oluşmakta. Bu sebeple güncelleyi yüklemelerini önermiyoruz.

Yorumlar
aytac
odin nedir acaba !!!
Cevapla
denhalder-nl
s3 ü 5ay evvel almıştım android 4.0.4 kurulu aldım iki uc ay sonrası kiesle pc ye baglayıp 4.1.1 yaptım. gecen 3hafta onceside kiesle baglantısız telefon wifide iken otomatik 4.1.2 yaptı sürümü. nexsuslar kadar nerdeyse hızlı guncelleme alıyor galaxy s3 :)
Cevapla
yalcin
s2 ne zaman gelcek..guncelleme ben hollandada yasiyorum.
Cevapla
m@p53
Slll mini de aca nasibini alır mı?
Cevapla
Hüseyin
arkadaşlar s3 e 4.1.2 guncellemesini aldım ama ana menude çoklu pencereye kısa yollar ekleme menusu gelmedi. sağdaki çoklu pencereye istediğim menüleri koyamıyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.