Mobil

Galaxy S III ve Galaxy S II arasındaki fark

Bakalım Galaxy S III'ün kardeşi Galaxy S II'den daha fazla neleri var.

Galaxy S III ve Galaxy S II arasındaki fark

Samsung Galaxy S III aylardır merakla bekleniyordu bir sürü haberler tahminler yazıldı ve sonunda resmen ortaya çıktı. Galaxy S II ise geçtiğimiz yılın en iyi telefonu olmuştu. Peki Galaxy S III aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Galaxy S III farklı olarak neler sunuyor ve hangi özelliklerinin üzerine ekliyor? Galaxy S II son teknolojiye sahip uç nokta bir cep aramayanlar için ideal bir telefon. Ama ya bir Galaxy S III satın alırsanız ne fark hissedeceksiniz?

1336370522_samsung-galaxy-s2.jpg1336317135_samsung-galaxy-s-iiiten-ilk-goruntuler23.jpg

Bakalım ikisi arasında ne fark var ve Galaxy S III'ün kardeşi Galaxy S II'den daha fazla neleri var.

Galaxy S III ve ve Galaxy S II Yazılım özellikleri:

İki akıllı cep telefonu da Android işletim sistemi ile çalışıyor ama Galaxy S II, Android 2.3.4 ile geliyor ve TouchWiz 4.0 arayüzüne sahip. Glaxy S III ise varsayılan olarak Android 4.0.4 işletim sistemi ile geliyor. İki cep telefonu da Samsung'un sosyal, oyun ve müzik merkezlerine bağlanma imkanına sahip.

1336370571_samsung-galaxy-sii.jpg

Galaxy S III ve ve Galaxy S II: İşlemci özellikleri

Galaxy S II çift çekirdekli ilk cep telefonlarından biri ve 1GHz Exynos işlemciye sahip. Galaxy S III ise dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemciye sahip. Bu işlemci, 1.4GHz saat hızında çalışıyor. Samsung firmasına göre Galaxy S III'te ki işlemcide önceki Exynos'a göre performans geliştirmeleri bulunuyor ve yeni Exynos daha az enerji harcıyor.

1336317120_samsung-galaxy-s-iiiten-ilk-goruntuler22.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.