Mobil

Galaxy S IV için kılıflar hazırlandı!

Söz konusu kılıfların hangi tasarıma dayandırıldığı bilinmiyor ancak, köşeli bir yapının sunulması sürpriz olmazdı.


Yılın ilk yarısına damga vuracak telefonların tanıtımları bir bir gerçekleşirken, son olarak kullanıcıların beğenisine sunulacak model ise Galaxy S IV olacak. Diğer üreticilerin aksine telefon hakkında su sızdırılmazken, Samsung’un Galaxy S III’te olduğu gibi yeni nesil akıllı telefonunda da, son dakikaya kadar hem tasarımı hem de teknik donanımı gizli tutacak.

HTC One, Xperia Z ve Optimus G Pro’ya baktığımızda tasarım ve teknik özellikler günler öncesinden kamuoyuna sunulmuştu.

Telefonda bir dizi teknik özellikler, mobil dünyasında standart olarak gelinen nokta itibariyle netleşmiş diyebiliriz. 5-inçlik Full HD çözünürlüklü ekran, 2GB RAM, 13MP çözünürlüklü kamera ve 2500mAh kapasitenin üzerinden bir pil gücü. Bunların yanı sıra tasarım ve kullanılacak işlemci birimi gizemini hâlâ koruyor.
1361568983_samsung-galaxy-s4-case-leak-1.jpg

Endüstri kaynaklarınca bir dizi görseller ortaya atılmış olsa da, söz konusu görsellerin ne derece güvenilir olduğu tartışılır. Telefonda fiziksel butonun yer alacağı şirket yetkilileri tarafından onaylanırken, tasarım noktasında bizlere bazı detaylar sunacak kılıfların internet ortamında yer bulduğunu görüyoruz. Telefonun tasarımı netlik kazanmazken, GT-I9500 modeline ait bazı aksesuarların hazırlanması kafalarda soru işareti oluşturmuyor değil; ancak sunulacak tasarımın son ana kadar yine de gizliliğini koruyacağını hatırlatalım.

Elde var olan bu kılıflar değerlendirildiğinde, Galaxy S III’ün aksine daha köşeli bir tasarım ön görüldüğü ve bu tasarım ile telefonun daha çok Galaxy S II’ye benzetildiğini ifade edebiliriz. Köşeli bir tasarım çizgisi benimsenerek hazırlanan kılıfta yer alan kamera, LED flaş ve hoparlör boşluğunun Galaxy S III ile benzerlik gösterdiğini görüyoruz.

Kılıfların hangi tasarıma dayandırılarak oluşturulduğu da bilinmiyor fakat belirli bir kesim tarafından daha köşeli bir tasarım isteğinin var olduğuna da işaret sayılabilir.
1361568998_samsung-galaxy-s4-case-leak-2.jpg
1361569018_samsung-galaxy-s4-case-leak-3.jpg
1361569032_samsung-galaxy-s4-case-leak-4.jpg

Yorumlar
Samsung yuvarlak a telefon yapar bu gidisle :)
Cevapla
s3
daha oval olurda köşeli olmaz bence
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.