Mobil

Galaxy S10 daha hızlı şarj olacak

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung Galaxy S10 cep telefonuna gelecek yeni bir güncelleme ile daha hızlı şarj desteğine kavuşacağı açıklandı.

Galaxy S10 daha hızlı şarj olacak

Son yıllarda cep telefonları giderek daha hızlı şarj olur hale geldiler. Bu telefonlardan biri olan Samsung Galaxy S10, rakiplerinin biraz gerisinde kalan bir hızla şarj oluyordu. Bu konuya el atan Samsung, Galaxy S10 modeline getireceği yeni bir güncelleme ile daha hızlı şarj imkanı sunacağını duyurdu.

Galaxy S10 daha hızlı şarj olacak

Yapılan açıklama ile halen 15W şarj özelliği bulunan telefon gelecek güncelleme ile beraber 25W şarj desteğine kavuşacak. Bu da telefonun daha hızlı şarj edilebileceği anlamına geliyor. Gelen bilgilere göre telefona gelecek güncelleme sadece bu özelliği aktif etmyecek. Aynı zamanda kamera süper gece modu özelliğine de kavuşacak.

Yapılacak güncellemenin tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Ancak beklentiler Nisan ayı içinde geleceği yönünde. Ayrıca bu özelliklerin ayrı ayrı mı yoksa tek bir güncelleme ile mi geleceği bilinmiyor. Ayrıca telefona gelecek olan 25W hızlı şarj özelliğinin kutudan çıkan adaptörle mümkün olmayacağı, bunun için farklı bir adaptör kullanmak gerekeceği de gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Yorumlar
fk
s10 plus hediyesi olarak verdikleri 750 tl hediye cekine 25W adaptorlu hızlı şarj standi almistim ciftli :)) iyi olmus aldigim... gelsin guncelleme sikinti yok..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.