Mobil

Galaxy S21 ailesinin batarya kapasitesi şimdiden belli oldu!

Samsung'un 2021 yılında çıkarmasını beklediğimiz Galaxy S21 ailesinin batarya kapasitesi şimdiden ortaya çıktı. İşte detaylar!

Galaxy S21 ailesinin batarya kapasitesi şimdiden belli oldu!

Akıllı telefon dünyasının önde gelen üreticilerinden birisi olan Samsung, Note 20 ailesinin ardından gelecek yeni amiral gemi modelleri için çalışmalarına şimdiden başladı bile. Şirketin son zamanlarda özellikle tepe modellerinde çeşitli problemler yaşadığı bilinen bir gerçek. Zira hatırlanacağı üzere Galaxy S20 serisi beklenen satış rakamlarına ulaşamamış ve istenen ilgiden uzak kalmıştı. Yeni modellerinde bu tarz bir durumu yaşamak istemeyen Samsung, çalışmalara şimdiden başladı bile. Güney Kore merkezli üreticinin yeni telefonlarında kullanacağı batarya kapasitesi de böylelikle ortaya çıktı.

Galaxy S21 ailesinin batarya kapasitesi şimdiden belli oldu! - Resim : 1

Galaxy S21 ailesinin batarya kapasitesi şimdiden belli oldu!

Galaxy S21 fazlasıyla merak edilen bir model zira S20 serisi beklenenden uzak bir performans ortaya koymuştu. Zaman zaman yaşadığı problemler ile gündeme gelen S20 ailesi, Samsung'u zor durumda bırakmış ve bu da satışları olumsuz anlamda etkilemişti. Şimdi ise şirketin önünde bu durumu telafi edebilecek bir fırsat var ki o da Galaxy S21 ailesi. Telefonların donanımsal özellikleri noktasında henüz çok bir bilgiye sahip değiliz ancak batarya kapasiteleri için önemli ip uçları ortaya çıktı diyebiliriz.

Çinli bir sertifika kuruluşu tarafından ortaya konan verilere göre, Galaxy S21 batarya kapasitesi de belli oldu. Bahsi geçen 3C kuruluşu, 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen modeller hakkındaki ilk bilgileri paylaştı. Buna göre Galaxy S21 3.880 mAh'lik bir batarya kapasitesine sahip olacak gibi görünüyor. Bu telefonun abisi yani Galaxy S21 Ultra'nın pil kapasitesi ise muhtemelen 4.660 mAh olacak. Telefonların özellikleri hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorumlar
Opdima
Cimrilikten geberecekler ya. Adamın amiral gemisi diye tabir ettiği telefona koyduğu batarya kapasitesine bak!
Cevapla
beroo
a51 alırım daha ıyı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.