Mobil

Galaxy S21 FE fiyatı sızdırıldı! Beklenenden çok daha ucuz!

Samsung'un fanlara özel olarak tasarladığı uygun fiyatlı üst segment modeli Galaxy S21 FE fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Galaxy S21 FE fiyatı sızdırıldı! Beklenenden çok daha ucuz!

FE serisinin ilk modeli olan Galaxy S20 FE geçtiğimiz yıl satışa sunulmuştu. Samsung bu telefonu tasarlarken müşterilere danıştığını açıklamıştı. Yani S20'den kırpılması gereken özellikler direkt olarak müşterilerin yorumları doğrultusunda belirlenmişti.

S20 FE Avrupa'da 650 euro, Türkiye'de ise 6500 TL'lik fiyat etiketiyle raflardaki yerini almıştı. Telefonun hem Avrupa, hem de Türkiye fiyatı beklenenin altında açıklanmıştı. 

Peki aynı şeyi S21 FE modelinde de görebilecek miyiz? Bizce asıl sorulması gereken soru bu.

Malum ülkemizde basit bir üst segment cihaz bile 5 haneli rakamlara satılmaya başlandı. Bazı orta segment cihazlarda ise fiyat baremi 7 bin - 8 bin TL'ye kadar çıkmış durumda.

Galaxy S21 FE fiyatı sızdırıldı! Beklenenden çok daha ucuz!

Peki önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen S21 FE modelinde nasıl bir fiyat politikası izlenecek? Sızdırılan bilgilere göre geçtiğimiz yıl çıkan S20 FE ile bu yıl çıkacak olan S21 FE aynı skalada etiketlendirilecek.

Eğer sızdırılan bilgiler doğruysa Galaxy S21 FE fiyatı 630 dolar ile 710 dolar arasında fiyatlandırılacak.

Elbette bu fiyatın Türkiye'ye olan yansıması biraz daha farklı olacaktır. Geçtiğimiz sene Samsung S20 FE'nin Türkiye fiyatlandırmasında gerçekten çok cömert davranmıştı. Aynı cömertlik bu sene de devam eder mi bilmiyoruz. Eğer ki devam ederse S21 FE için maksimum fiyat etiketi 7000 TL civarlarında olacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Engin
Telefonun üstüne hatırı sayılır para veremez ise işlemcisi ile sınıfta kalan tek marka size göre Samsung bana göre dandiksung kısaca silindiriksung almam almayında..
Cevapla
Fazıl
Çok ucuzmuş ha çıkınca hemen sipariş verelim,, abi telefon almak zor artik degerli hale geldi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.