Galaxy S21 Ultra'da S Pen olacak mı? Samsung resmen açıkladı!

Galaxy S21 Ultra modeli çok yüksek ihtimalle S Pen desteğine sahip olacak! Yapılan resmi açıklama da bunu doğrular cinsten.

Galaxy S21 Ultra'da S Pen olacak mı? Samsung resmen açıkladı!

Akıllı telefon pazarının önde gelen markalarından birisi olan Samsung, Ocak ayında yeni amiral gemi modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Telefonlar hakkında çeşitli sızıntılar ortaya çıkarken, bunlardan en önemlisi hiç şüphesiz ki S Pen desteğinin gelmesi hakkındaydı. Buna göre ilk kez Note serisinin dışında bir Samsung modeline S Pen desteği verilecekti. Şirketin Mobil İletişim Başkanı TM Roh tarafından yapılan açıklama ise bu sızıntının doğru olduğunu bizlere söyledi. İşte detaylar!

Galaxy S21 Ultra'da S Pen olacak mı? Samsung resmen açıkladı!

Şimdiye kadar yapılan haberler, Galaxy S21 Ultra modelinde S Pen desteğinin olacağı şeklindeydi. Samsung Mobil İletişim Başkanı olan TM Roh, yaptığı açıklama ile bunu kısmi olarak doğruladı. Kısmi olarak diyoruz çünkü açıklamada herhangi bir telefon ismine yer verilmedi. Ancak herkes biliyor ki eğer tek bir telefona bu özellik verilecekse o telefon Galaxy S21 Ultra'dan başkası olmayacak.

Galaxy S21 Ultra'da S Pen olacak mı? Samsung resmen açıkladı! - Resim : 1

TM Roh açıklamasında "Galaxy Note deneyiminin insanların en sevdiği yönlerine de dikkat ediyor ve en sevilen özelliklerinden bazılarını serimizdeki diğer cihazlara eklemekten heyecan duyuyoruz." ifadelerini kullandı. Peki ama S Pen telefonun içerisine saklı pozisyonda mı kullanıcılar ile buluşacak? Bu sorunun cevabı hayır. Samsung S Pen'leri belirli bir ücret dahilinde satışa sunacak. Yani kullanıcılar bu özelliği etkin hale getirebilmek için ekstradan bir satın alma daha gerçekleştirmek durumunda kalacak.