Mobil

Galaxy S23 FE’den ilk bilgiler gelmeye başladı

Samsung’un yeni FE modeli hakkında oldukça ilginç bilgiler gelmeye başladı. İşte Samsung Galaxy S23 FE modeline ilişkin ilk duyumlar.

Galaxy S23 FE’den ilk bilgiler gelmeye başladı

Samsung, önceki yıl devam eden yonga kıtlığı ve amiral gemisi Galaxy S22 Ultra'ya artan talep nedeniyle Galaxy S22 FE modelini atlamaya karar verdi. Güney Koreli haber kaynağı The Elec tarafından yapılan yeni bir rapor, Fan Edition serisinin 2023 yılında Galaxy S23 FE modeli ile geri döneceğini ve lansmanın Ağustos / Eylül döneminde gerçekleşeceğini öne sürüyor.

Galaxy FE serisi, 2020'deki Galaxy S20 FE modeli ile o yıl sadece 10 milyondan fazla satışla popülerlik kazandı. Bu kadar iyi karşılanan bir cihazın bu popülaritesini takip etmek zordu ve Galaxy S21 FE modeli iyi bir performans göstermedi, bu da Samsung'un gelecekteki FE serisi çıkışlarını yeniden düşünmesine neden oldu.

Galaxy S23 FE’den ilk bilgiler gelmeye başladı

Samsung Galaxy S23 FE'nin 2023'ün ikinci yarısında piyasaya sürüleceği söylentisi var. Yeni rapora göre, Samsung Galaxy A74'ü atlayacak ve S23 FE modelini daha fazla pazar için piyasaya sürmeye odaklanacak. Samsung bir süredir Galaxy A serisi portföyünü yeniden şekillendirmeye çalışıyor ve bu kapsamda A7 serisi noktalanmaya çalışıyor. Öte yandan yaklaşan FE modelinin, ya Galaxy için Snapdragon 8 Gen 2 ya da 2022'nin en iyisi Snapdragon 8+ Gen 1 ile piyasaya sürüleceğini de belirtelim. Önümüzdeki günlerde bu telefona ilişkin daha fazla yeni bilginin gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.