Mobil

Galaxy S3 Türkiye Jelly Bean güncellemesinde son durum

Galaxy S3 kullanıcılarının meraklı bekleyişinde son durum

Galaxy S3 Türkiye Jelly Bean güncellemesinde son durum

Bildiğiniz gibi Samsung'un amiral gemilerinden Galaxy S3 için Jelly Bean güncellemesi geçtiğimiz haftalardan beri yılan hikayesine dönmüştü, bir türlü gelmek bilmeyen güncelleme, geçtiğimiz günlerde Türkiye'de bazı cihazlara gelince kullanıcıların kafalarındaki soru işaretlerini iyice arttırdı!

1350986770_galaxy-s3-jelly-bean-2.jpg
Biz de hatırlayacak olursanız dün sizlerle, dün bazı cihazlara gelen güncellemenin haberini vermiş, güncellemenin resmi olarak Samsung Türkiye tarafından yayınlanmadığını belirtmiştik. Bugün Samsung Türkiye'ye güncellemenin akıbetini sorduğumuzda ise aşağıdaki yanıtı aldık.

Not: Dün sizlere verdiğimiz müjdeli habere ulaşabilirsiniz.


1351077578_ssssd.png
Biz de 1 2 gün içinde gelecek Jelly Bean güncellemesinin biraz geç de olsa gelmesine sevindik diyebiliriz. Özellikle Samsung'un güncellemeleri Türkiye'ye ve diğer ülkelere geç vermesinin altında stabilite çalışmalarının yattığını söyleyebiliriz.

Galaxy S2 ve diğer Jelly Bean alacak telefonlar hakkında henüz net bir tarih olmadığını, bilinmezliğini koruduğunu söyleyebiliriz.

Not: Gelişmeler geldikçe, sizleri haberdar edeceğiz.

Yorumlar
Misafir
ben kiesle güncelledm hiç bi sorunda yok ordan deneyin bildğm kadaryla türkiyede tüm imei lere aralk sonnda ulaşmış olcak trafik var farzedn yolda gdrken buda öle bişey kiesle yapın gayet hzlı oldu şu anda ram 833 mb gözükoyr mesela
Cevapla
Misafir
kullanılabilir gumcelleme görünmüyor
Cevapla
G.Atila
Rumuz (4.0.4 ) Kies' i denedin mi ?
Cevapla
4.0.4
arkadaşlar ben hala 4.0.4 kullanıyorum güncelleme gelmedi yardımcı olmuşsunzz
Cevapla
ersin
arkadaşlar ilk iki gün sorunsuzca kullandık bu jelly beani hatta yorumlarima bakarsanız bayagida memnundum ama bugün sorunlar göstermeye başladı kasılma ve şarj problemi ilk gün ayarlar ve uygulamalar ne ışe şimdide o ram 700 lerden inmiyor sizde de var mı bu sorunlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.