Mobil

Galaxy S3'e büyük güncelleme çok yakında!

Samsung, Galaxy S3 için Android 4.1.2 güncellemesini yayınlamaya devam ediyor.

Galaxy S3'e büyük güncelleme çok yakında!

Samsung Galayx S3 kullanıcıları merakla Galaxy Note 2'de bulunan özellikleri bu cihaza sunacak olan Android 4.1.2 güncellemesini bekliyor. Bu güncellemeden yeni haberler geliyor. Yeni sürüm sonunda Galaxy S3 için diğer ülkelerde de yayınlanmaya başladı.

Android 4.1.2 güncellemesi Samsung'un Galaxy S3 modeli için birçok özelliği beraberinde getirecek ve Samsung şimdi bu güncellemeyi yayınlanmaya başlıyor. İlk olarak Polonya'da ortaya çıkan güncellemeler, Samsung İngiltere'nin yayınladığı bildiri ile yeniden gündeme geldi.

1356069527_samsunggalaxys3.jpg

Güncelleme, İngiltere, Romanya, İsviçre, Almanya ve Rusya'da kullanıcılara sunulmaya başlandı. Galaxy S3 için Adroid 4.1.2, yakın süreçte tüm Avrupa bölgesi için kullanıcılara sunulmuş olacak. Türkiye'de de kısa bir süre içinde güncellemenin yayınlanması bekleniyor.

Bu güncelleme ile şu özellikler Galaxy S3 için gelecek.

Multi Windows özelliği ile ekranı ikiye bölerek, iki farklı işlevin aynı anda kullanılabilmesi, çekilen fotoğrafların NFC destekli olarak hızlı paylaşımını sağlayan kısa yol özellikleri, web tarayıcı üzerinden metinlerin okunabilirliğini kolaylaştıran özelleştirilmiş metin sığdırma yetenekleri, yeni fotoğraf düzenleme uygulaması, Galaxy Note 2'de yer alan galeri uygulaması, akıllı ekran döndürme seçenekleri.

Yorumlar
Mrb arkadaşlar s3 4.1.1 kulanicisiyim. 4.2 güncellemesi tam tarihini bilenlerin insanlik uğruna söylemelerini talep etmektedir. .. :-)
Cevapla
sander
Daha dün 4.1.1 yeni aldım bizemi garazi bu Samsung'un millet 4.2 yüklüyo.
Cevapla
Yasin
ben yaklasik bir ay once yaptim ve gercekten super galaxy s3 cok harika
Cevapla
haşim
wanamlite 5.1 :) root lu telefonlar yaklaşık iki aydır kullanıyor zaten :)
Cevapla
m@p53
s3 mini ye gelir mi acaba?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.