Mobil

Galaxy S3'te nasıl enerji tasarrufu yapılır?

Samsung Galaxy S3'te nasıl enerji tasarrufu yapıldığının açıklaması ve videosu haberimizde.

Galaxy S3'te nasıl enerji tasarrufu yapılır?

Enerji tasarrufu ve cihazınınız performans optimizasyonu ile Samsung Galaxy S3'ü en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Güç tasarrufu modunu kullanmak ve cihazınızın, performansını yükseltmek için neler yapmanız gerektiğini aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Öncelikle ekranda menü tuşuna basın ve Settings / Ayarlar'a girin. Ayarlarda güç tasarrufunu seçin. Hali hazırda faal durumda değilse eğer güç tasarrufunu On/Açık konumuna getirin. Güç tasarrufuna geçildiğinde, farklı pil kullanım şekillerine ayarlı dört farklı güç tüketimi modunu, ihtiyacınıza göre açıp kapatabilirsiniz.

1353837031_galaxy-s3.jpg

CPU güç tasarrufu modu, CPU'nun maksimum performansını kısıtlar ancak, tarama yada video oynatımı gibi minimal kullanımları etkilemez. Ekran güç tasarrufu, ekran kare oranı ve parlaklık düzeyini düşürmenizi sağlar.

Arka plan rengi, aplikasyonların arka plan renk parlaklık düzeyini değiştirir. Dokunsal geribeslemenin kapatılması ise, geribeslemelerde titreşim fonksiyonunu kapatır. Pil ömrünü uzatmak için dört moduda açabilirsiniz.

Yorumlar
yalcin
yeni birsey degilki guctasarrufu actigin zaman diger ayarlar otamatik isaretleniyor.
Cevapla
Misafir
bizde birşey sandık.birde video bile yapmışlar .herkesin .bildigi şey zaten.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.