Mobil

Galaxy S4 için yeni bir güncelleme yayınlandı

Yayınlanan güncelleme Android sürümünde değişiklik ön görmezken, telefondaki kararlığın artırılması sağlanıyor.


Samsung yeni nesil amiral gemisi için güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz ayın başında 366MB boyutunda bir güncelleme sunan Samsung, HDR video kaydının yanı sıra uygulamaların SD karta taşınması, kamera optimizasyonları gibi birçok noktada iyileştirmeler sağladı.

SamMobile’da yer alan habere göre ise Samsung, Galaxy S4’ün Exynos 5 octa işlemcili versiyonu için Rusya, Hindistan, Bangladeş ve Sri Lank’da yeni bir güncelleme dağıtımına başladı. 30MB boyutunda olan güncellemenin telefondaki kararlığı arttırmak adına yapıldığı bildiriliyor. 1 Temmuz’da oluşturan ve Android 4.2.2 temeline dayandırılan yazılımın Kies ve OTA üzerinden dağıtımı sağlanırken, güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

1373531357_screenshot2013-07-11-09-12-38.png1373531373_screenshot2013-07-11-09-04-11.png

Yorumlar
Mustafa
Bende uğraşmayi seviyorum ve Htc One X kullanıyorum. Şu marka bu marka diye birşey yok işini bildikten sonra her marka rahat.
Cevapla
Lütfen yayınla admin
Ben hiç bir üreticiye karşı değilim. Ama bizim insanımızin haddinden fazla övgüler yağdırmasi biraz garibime gidiyor. Bu sözüm samsung kullanıpda diğer markalari yerden yere vuranlar için. Vereceğim linkteki haberi okuyun. O kötü dediğiniz markalarda bunlar yaşanmadı... m.chip.com.tr/haber/galaxy-s3-u-cebinde-fena-patladi_41408.html
Cevapla
Misafir
bence samsung çok iyi s2 me 4,1,2 ye guncelleyip rahatlıkla kullanabiliyrum ve ugraşmayı seviyorum diger markaların urunleri bana o rahatlıgı vermiyor ,
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.