Mobil

Galaxy S4 için yeni bir güncelleme yayınlandı

Güncelleme Galaxy S4'e sessiz mod özelliğini geri getirdi.

Galaxy S4 için yeni bir güncelleme yayınlandı

Samsung Exynos işlemcili (ülkemizde satılan) Galaxy S4 için Android 5.0 güncellemesini ocak ayı sonunda ilk olarak Rusya’da başlattı. Rusya’nın ardından kademeli olarak güncelleme Hindistan, Kazakistan, Nepal ve Sri Lanka’da kullanıcılarla buluşurken, ülkemiz kullanıcıları içinse bekleyiş hala devam ediyor.

1427213886_gsmarena001.jpg

Güney Koreli firma Galaxy S5 ve Galaxy Note 4’ün ardında bu defa Galaxy S4 için Android 5.0 iyileştirme güncellemesini dağıtıma sundu. Hindistan’da OTA (şebeke) üzerinden başlatılan güncelleme 327MB boyutunda.

Güncellemeyle birlikte Samsung’un güvenlik uygulaması Knox, 2.0 numaralı sürüme yükseltildi. Gözle görülür bir diğer gelişme ise sessiz mod özelliğinin geri gelmesi oldu. Kullanıcılar hatırlayacak olursa, Android 5.0’a yükseltilen cihazlarda sessiz mod özelliği kaybolmuştu.

Dilerseniz alt bölümde ve sonraki sayfalarda SamMobile sitesinin daha önce yayınladığı Android 5.0 yüklü Galaxy S4’ün inceleme videosuna ve ekran görüntülerine göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.