Mobil

Galaxy S4 için yeni bir reklam videosu yayınlanırken, hedefte iPhone 5'te var

Elde ettiği rekor satışlarda reklam ve pazarlama stratejisini önemli bir rol üstlenen Samsung, bu anlamda stratejisini başlatmış görünüyor.

Galaxy S4 için yeni bir reklam videosu yayınlanırken, hedefte iPhone 5'te var

Samsung, nisan sonu itibariyle 60 ülkede satışa suduğu Galaxy S4 için video reklamlarına bir süre önce başlamıştı. Güney Koreli üretici bu defa telefonda yer alan birçok detayı gözler önüne seren 93 saniyelik bir reklam videosu yayınladı. Üstelik reklam videosunda iPhone 5’e gönderme de yapılıyor.

Bir grup lise öğrencisinin mezuniyet partisinde yaşadıkları eğlenceli anları Galaxy S4 ile görüntülemeye çalıştığı süreç anlatılırken; S-Beam ile çekilen video ya da görüntünün anında aktarımı, Drama Shot ile tek çekimde birden fazla görüntünün ekranda kaydedilmesi, televizyonların uzaktan kontrolünün sağlanması ve telefonun uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlayan Air View özelliği reklam videosunda aktarılan detaylar arasında yer alıyor.

Bir not düşmek gerekirse, reklam videosu Amerika’da yayınlandı ve ülkede bu tür rakibi direkt hedef alan reklamlar sıklıkla yayınlanmakta.

Yorumlar
hasan
video yu birtek ben mi seyredemiyorum
Cevapla
galaxy killer
iphone 7
Cevapla
iphone killer s4
Galaxy s4
Cevapla
Misafir
iPhone 1 numara
Cevapla
orhan
Fil ihtiyarlayanda zad ona kelebek konar Apple Kim Samsung Kim .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.