Mobil

Galaxy S4 ile bebek kundaklamak - Video

Galaxy S4'ün yeni TV reklamında bakın neler var?

Galaxy S4 ile bebek kundaklamak - Video

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S4 için yeni yayınlanan TV reklamı oldukça ilginç. Reklamda çocuğunu kundaklamaya çalışan bir baba konu edilmiş.

Yeni TV reklamında eşi çalışmak zorunda olan bebek babasının bebeği kundaklamaya çalışırken zorlandığı ve Galaxy S4'ten nasıl yardım aldığı konu alınmış.

1370337661_samsung-galaxy-s4-tv-ad-swaddle-master.jpg

Baba bebeği kundaklarken Galaxy S4'ün, Air Gesture, S Voice ve Smart Pause gibi özelliklerinden faydalanıyor. Aşağıda söz konusu olan TV reklamını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Memo03
Hiç kendinize sormadınız mı başka telefon firmaları neden Super AmoLED ekranı kullanmıyorlar diye? Çünkü bu Samsung'a ait özel bir PATENT olduğu için diğer firmaların kullanmasını istemiyor ve kolay kolay izin vermiyor çünkü adı üstünde LED, AmoLED ekran, yani en ve en enerjidostu ekranlar Super AmoLED ekranlardır şuan dünyada. Adamlar boşuna dünyada lider konumuna gelmediler, uyanın artık. Onuda geçtim adamlar cihazı özel bir elcik gerekmeksizin bildiğin normal elcikle kullanabilir hale getirmişler telefonu. Samsung gerçekten donanım, yazılım ve yaratıcılığıyla bir numara, kasa plastik olabilir ama birde şöyle düşün: telefonu yere düşürdün ve kırıldı, plastiğin masrafı daha azdır cam ve alüminyüma göre, sen kabul etsende etmesende şuan Samsung dünyada en iyisi ve satışlarda da belli oluyr zaten, HTC onun takipçisi çünkü işlemcisi aynı S4 gibi sadece frekansı daha düşük; biri 4 x 1,9 gHZ diğeri 4 x 1,7 gHZ, ve Xperia Z malesef sınıfta kaldı.
Cevapla
Misafir
Memo süpersin, aynen katılıyorum sana!
Cevapla
Memo03
Baz​ı arkada​şlar dönüp dolaşıp aynı yere getirmeye çal​ış​ıyor konuyu, Xperia Z'nin ekran​ı malesef hayal kırıklığ​ı yaratt​ı, bunu ben ve dünya alem söylüyor, s​ırf foto​ğraf ve video izleyince Bravia Engin devreye girecekse ben neyleyim o ekranı??? Ben ekran​ın herzaman parlak ve enerji dostu olmasını isterim! Gene sor gene söylerim aynısını, 3 ay kulland​ım Xperia Z'yi yalan​ım yok, yeminle söylüyorum, o ​ş​ık, sade ve güzel yap​ıs​ın​ı art​ı su ve toz geçirmez özelli​ğini satt​ığ​ım için bir nevi üzgünüm çünkü ne hayallerle alm​ışt​ım o cihaz​ı ama gördüm ki Sony daha çok ama çok ö​ğrenece​ği ​şey var, ben inkar etmiyorum at gözlüklerimi çıkard​ım senin de ç​ıkarman​ı tavsiye ederim ve aç YouTube ve bak bakalım, onlarca hatta yüzlerce büyük firma, sadece Türk de​ğil; ​​​​​​İngiliz firmalar​ı ve hatta Hollanda, Frans​ız ve Alman firmalar​ı Xperia Z'yi A'dan Z'ye incelediler ve yüzde 90 hepsinin görüşü aynı; ekran berbat ve istenilen renkleri yansıtmiyor malesef.
Cevapla
Memo03
Ekranı geçtim Xperia Z'nin işlemcisi bile bir önceki jenerasyon (Xperia Z = Qualcomm Snapdragon 400 vs. Galaxy S4 = Qualcomm Snapdragon 600), hadi onu da geçtim Xperia Z'de yar​ım saat veya 1 saat HD oyun oynay​ınca pil yar​ıya dü​şüyor yada yar​ıdan daha fazla düşüyor, pil çabuk bitiyor ve pil değiştirilemiyor, sayayım mı daha??? Galaxy S4'e gelince; akkü 2600 mAh ve dilediğin zaman değiştirirsin, ekran enerji dostu ve parlaklık konusunda şuan dünyada lider durumda (Super AmoLED ekranlar)
Cevapla
HTC
Memo03 herkes sen gibi zengin değil kusura bakma ama 1-) Z en karizma bu bariz 2-)S4 şıksa s3 de şık ve eski
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.