Mobil

Galaxy S4 ile ekran görüntüsü nasıl alınır? -Video

Samsung Galaxy S4 ile bir ekran görüntüsü nasıl alınır bilmiyorsanız, haberimizde!

Galaxy S4 ile ekran görüntüsü nasıl alınır? -Video

Samsung firması Galaxy S4 içine yeni özelliklerle donatmış. Kullanıcılar bir güzel görüntü gördükleri zaman kendi cihazlarından ekran kaydı almak isterler. Aslında Galaxy S4'te ekran görüntüsü almak için iki yöntem bulunuyor.

Yöntem 1:

Eğer bir ekran görüntüsü almak istiyorsanız, aynı anda Home ve Güç düğmelerini basılı tutun. Almak istediğiniz ekranın sınır çerçevesi belirecek ve onay istedikten sonra çıkan bildirim çubuğundan ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

1369399741_homebuttongs4-645x351.jpg

Yöntem 2:

Cihazım ayarlarında bulunan Palm motion yani Palm hareket seçeneğini etkinleştirin. Daha sonra ekranı görüntüsünü alabilirsiniz. Yöntem 1 deki gibi onay kutusu çıkacaktır. Ekran görüntüsü almanız için avcunuzu sağdan sola ekranda kaydırmanız yeterli olacaktır.

1369399758_palmmotiongs4-645x430.jpg

1369399587_palmswipegs4-645x430.jpg

Aşağıda bu anlattıklarımızın nasıl yapıldığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
s3 ve note 2 de mevcut seyler bunlar ayrica note 2 de kalemin tusuna basıp ekrana biraz dokundurarak da ekran goruntusu aliniyor yeni biseymis gubi gostermeye gerek yok s4 un yeni ozelliklerinin cogu note 2 de mevcut yeni olan birkac sey var sadece
Cevapla
misafir
bu home guc tuşuna basarak ekranı kaydetme s3 de de var bugün s4 inceleme sansim oldu telefon bi kaç uygulama açtım telefon cok ısınıyor ona anlam veremedim ekranı daha parlak kamera konusunda cok iyi s3 satip s 4 almanin hic bir gereği yok
Cevapla
Misafir
s3 de vardi zaten bosa haber yapmayin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.