Mobil

Galaxy S4 lansmanında yaşananlar [Galeri]

Samsung, yeni nesil akıllı telefonu için oldukça görkemli bir etkinliğe imza attı.

Galaxy S4 lansmanında yaşananlar [Galeri]

Samsung Galaxy S4, New York’da Radio City Music Salonundaki 4000 kişilik kalabalık önüne tanıtılırken; benzer bir heyecan da Times Meydanı’nda yaşandı. Meydana kurulan dev ekranlarla lansman heyecanı buradaki yoğun kalabalığı yaşatıldı. Güney Koreli üreticinin son dönemde pazarlama ve reklam stratejisine harcadığı bütçe hesaba katıldığında, Galaxy S4’ün bu noktada en fazla harcamanın yapılacağı telefon olacağını net bir şekilde ifade edebiliriz. Zira Samsung, Geçtiğimiz yıl Londra Olimpiyat Oyunları’nın resmi sponsoru olmuş ve Galaxy S III’ü oyunlar kapsamında ön plana çıkarmıştı. Galaxy S III’ün el de ettiği 50 milyonluk satış rakamı ise harcanın paranın kat kat mislini geri dönüş olarak sağladı.

Samsung’un son dönemlerde düzenlediği etkinliklerle de bir hayli dikkat çektiğini görüyoruz. Geçtiğimiz yıl Galaxy S III’ün mayıs ayında Londra’da düzenlenen Unpacked etkinliği, yine daha etkili bir tanıtımın yapıldığı Galaxy Note II lansmanı ve son olarak ise heyecan dolu Galaxy S4 Unpacked etkinliği. Samsung, telefonun oluşturduğu heyecanı sadece salondaki kalabalık değil, aynı zamanda meydanda toplanan yoğun bir kalabalığa da yaşatarak fazlasıyla dikkat çekti. Lansman esnasında çekilen karelere aşağıdan göz atabilirsiniz.

1363504730_gsmarena003.jpg
Yorumlar
man
İphone devrimi yapar
Cevapla
s3
iphone dan devrim bekliyorduk olmadi... devrimi samsungdan bekledik sizce oldu mu? bece yine olmadi...
Cevapla
Memo03 (Xperia Z)
Devrim gelecek yillara kaldi S3 :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.