Mobil

Galaxy S4 patent ihlali mi yaptı?

2014 yılının ilkbaharında başlayacak dava sürecine Galaxy S4 de dahil olacak.

Galaxy S4 patent ihlali mi yaptı?

Samsung ve Apple arasında geçtiğimiz yıl başlayan yargılama sürecinin bu yıl sonlandırılması bekleniyor. Tarihin en uzun soluklu patent davası olarak gösterilen süreç, her ne kadar bu yıl sona erecek olsa da; 2014 yılının ilk çeyreğinde daha kapsamlı bir yargılama sürecinin hazırlıkları yapılıyor. Her iki taraf da halihazırda taleplerini mahkeme heyetine iletirken, söz konusu taleplerin içine Galaxy S4 de dahil edilecek.
1368546723_size-comparison-galaxy-s4-vs-iphone-5-martin-hajek-003.jpg

Apple yetkilileri nisan sonu itibariyle 60 ülkede satışa sunulan telefonun incelendiğini ve iOS işletim sistemine ait bazı patentlerin ihlal edildiğini belirtti. İhlal edilen patentler açıklanmadı ancak Apple’ın mahkeme heyetine sunacağı listede Galaxy S4’ün de dahil olacağını söyleyebiliriz. Bir hatırlatma yapacak olursak; dava süreci sadece Amerika’da satışa sunulan telefonları ilgilendirmektedir. Telefonun ülkemizde yasaklanması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yorumlar
Misafir
basliktaki konuya bak bide yorumlara bak yok onu secerim bunu secerim... soran oldumu size cahiller ne alirsiniz diye? biseyden anladiniz yok koyun gibi dolusup yorum yapin anca bos bos
Cevapla
leyla
iPhone 1 yer Samsung 2 yer
Cevapla
hulya
iPhone muhtesem...(~_~)
Cevapla
derya
iPhone secerdim
Cevapla
Halit
Bir IPhone var birde ondan sonra gelenler var...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.