Mobil

Galaxy S4 reklamında hedefte yine iPhone var!

Samsung, amiral gemisi modeli için televizyon reklamlarına devam ediyor.


Teknoloji dünyasında üreticiler yayınladıkları reklam filmlerinden direkt rakiplerini hedef alan söylem ya da görüntülere yer vermese de, bu noktada Amerikan yasaları daha özgürlükçü bir yapı sergilemekte. Bu sebeple Samsung ve Nokia’nın yayınladıkları birçok televizyon reklamında iPhone’u hedef aldığına şahit olmuşuzdur.

Samsung rekor satış hedefi koyduğu ve ikinci çeyrek itibariyle 23 milyon satışa ulaştığı bildirilen amiral gemisi modeli Galaxy S4 için reklam ve pazarlama sürecini devam ettirirken, yayınlanan son videoda hedefte yine iPhone vardı.

Bir uçakta geçen olayda Galaxy S4’ün özellikle yeni kullanıcılar için basit bir kullanım deneyimi sunan Kolay Mod özelliği ve ekranda video izlerken kontrollerin göz ile yapılmasına olanak sağlayan Akıllı Bekleme özelliklerine vurgu yapılıyor.

Bunun yanı sıra eski telefonda yer alan tüm bilgileri PC yardımıyla yedekleyerek Samsung Galaxy markalı telefona taşıyan Smart Switch uygulaması da sohbet arasında geçen bir diğer özellik. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
lg de de var bu
Cevapla
Misafir
Apple cool
Cevapla
Misafir
tasrimda yazilimda iphone.... donanim ise samsung...
Cevapla
Misafir
İphone nun tasarımı samsung un ise yazılım ve donanımı güzel karar vermek zor
Cevapla
Misafir
samsung rakip olarak iPhone görüyor, bu reklam gayet normal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.