Mobil

Galaxy S4 ve Note II için şarjlı kılıflar

Söz konusu kılıflar ile şarj sorununa bir çözüm getirilebilir.

Galaxy S4 ve Note II için şarjlı kılıflar

Akıllı telefonlarda karşımıza çıkan sorunların başında aşırı batarya tüketimi geliyor. Full HD çözünürlüğe yükselen ekranların yanı sıra frekans hızları artırılan işlemcilerin aksine, pil noktasında henüz istenilen seviye yakalanabilmiş değil. Bu noktada üreticilerin başvurduğu yöntemlerden biri de kablosuz şarj özelliği olan şarjlı kılıflar. Ülkemizde de bazı modeller için söz konusu kılıfların satıldığına şahit olduk.
1370406065_adsiz1.png

Sektörün öncü isimlerinden Zens  de Galaxy S4 ve Note II için şarjlı kılıflarını duyurdu. Flip kapak şeklinde bir tasarıma sahip olan kılıflardan Galaxy S4’e uyumlu olan 70 €’dan (170 lira) satışa sunuluyor. Kılıflar, telefonun renk seçenekleriyle uyumlu şekilde siyah ve beyaz renklerde oluşturulmuş. Galaxy Note II için sunulan şarjlı kılıf ise 40€’dan (100 lira) satışa sunuluyor. Yine Note II için de siyah ve beyaz renkler mevcut. Galaxy Note II kullanıcılarını şarj noktasında pek sıkıntı çekmedikleri için olsa gerek fiyat daha uygun yapıda. Kılıfların ülkemizde satışına dair herhangi bir açıklama yok.
1370406114_adsiz.png

Yorumlar
Aliexpre ten aldım ve şarj olmuyor sebebini bilen varmı ??
Cevapla
Misafir
cihaz süper bir cihaz ve şarjlı kapakta güzel
Cevapla
Misafir
s3 için var zaten internetten incele
Cevapla
GakkO
cok sağol CR
Cevapla
©®
aliexpresten alın 19 dolar kargo ücretsiz 1 ayda geliyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.