Mobil

Galaxy S4 vs HTC One düşük ışıkta video çekim testi!

Düşük ışıkta görüntü alma ve ses kalitesi açısından hangi amiral gemisi daha iyi? Video testi haberimizde!

Galaxy S4 vs HTC One düşük ışıkta video çekim testi!

Daha önce Galaxy S4 ve HTC One'ı karşı karşıya getiren bazı testleri görmüştük. Şimdiye kadar yapılan kamera testleri farklı farklı olmuştu. Şimdi yeni yapılan testte ise Galaxy S4 ve HTC One'ın düşük ışıkta video çekimlerine bakılmış.

Aşağıda izleyeceğiniz videoda iki cihazında performansını izleyebilirsiniz. Bu hızlı inceleme videosunda, içinde ses ve video sonuçları hakkında bazı farklı görüşler oldu. Youtube'da yayınlanan video için Youtube kullanıcılarının yaptığı yorumları, HTC One'ın ses ve görüntü olarak Galaxy S4'e göre daha iyi olduğu yönünde. Peki sizce hangisi daha iyi?

1369647428_htc-one-vs-galaxy-s4.jpg

Ben bu performansı sizlere sormak istiyorum; Sizce düşük ışıkta görüntü alma ve ses kalitesi açısından hangi amiral gemisi daha iyi? Galaxy S4 mü HTC One mı? Yorum kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorumlar
MeYu
Galaxy Note 3 diyorum.
Cevapla
OzaN
s3 ikisindende iyi :) cok guldum bu yoruma ya git 3310 kullan arkadasim akilli telefon senin neyine :)
Cevapla
monarch
Yaw arkadas samsung un telefonlarında bulunan kameralar hepsi resımleri açıyor. Htc de ise çok farklı daha sarı daha orijinal gösteriyor
Cevapla
Misafir
herkes niye böyle. s3 ikisindende iyi
Cevapla
misafir
Ya ben anlamıyorum ki bizim bildiğimiz gökyüzü ve çimler mavi, yeşil olur tamam htc gerçekçi doğal başarılı çıkarmış, s4 resmen herşeyi sararmış, bu farkı göremeyecek renk körlüğü mü var, yoksa anlamak mı istemiyorsunuz, htc one farkı ortada arkadaşlar, yiğit öldürülür ama hakkı yenmez
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.