Mobil

Galaxy S4 Zoom cephesinden yeni detaylar geldi

Telefon, teknik özelliklerinden ziyade kamera yetenekleri ile ön plana çıkacak.

Galaxy S4 Zoom cephesinden yeni detaylar geldi

Samsung’un kamera ve telefon çözümü Galaxy S4 Zoom ‘un haziran ya da temmuz ayı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor. Bluetotth SIG sertifikası alırken orta çıkan telefon için SM-C101 model numarası teyit edilmiş durumda.

Rus analist Dmitry Ryabinin ise telefonun beklentilerden önce de duyurulabileceğini iddia ederken, UAProf üzerinden telefon hakkında yeni detaylara ulaşıldı. Çift çekirdekli bir işlemciden güç alması neredeyse kesinleşen telefonda, 4.3-inç boyutunda QHD (960 X 540p) çözünürlüklü Super Amoled ekran yer alacak.
1369465283_12.jpg

16MP çözünürlüklü kamera 10x optik Zoom özelliği sunarken, telefonun Cortex-A11 mimarisine sahip bir işlemciden güç alacak. Nokia’nın son dönemde sunduğu Lumia telefonların oldukça güçlü kameralara sahip olması, Galaxy S4 Zoom’un oluşturulasında etkin rol oynadığı iddia ediliyor. Telefon hakkında detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.