Mobil

Galaxy S4'e olan ilgi Galaxy S III'ten daha fazla!

PhonesU4'e göre Galaxy S4, 10 milyon ön sipariş alan Galaxy S III'ü geride bırakacak.

Galaxy S4'e olan ilgi Galaxy S III'ten daha fazla!

Galaxy S III, geçtiğimiz yıl resmiyet kazandığında henüz satışa sunulmadan 10 milyon ön sipariş almıştı. Elde edilen bu rakam bir rekor olarak değerlendirilmiş ve telefon devamında 50 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Galaxy S4’ün kullanıcıların beğenisine sunulmasıyla merak edilen bir diğer gelişme acaba ön sipariş sürecinde nasıl bir performans sergileyeceğiydi.

İngilize telefon satış şirketi Phones4U’ya göre telefona gösterilen ilgil bir hayli fazla ve geçtiğimiz yıl Galaxy S III’e gösterilen ilgiyi aşmış durumda. Ön kayıtları ele aldığımızda Galaxy S4 için yapılan kayıtlar %40 oranında daha fazla.
1363412361_galaxy-s4-black-and-white-640x536.jpg

Şirket yetkilileri telefona olan yoğun ilgiden dolayı bazı değerlendirmelerde de bulundu. Satış müdürü Scott Hooten “Galaxy S4 şu an için en fazla istenilen telefon konumunda. Cihaz 2013 yılının en fazla satan telefonu olacak” ön görüsünde bulundu.

Galaxy S4 muhtemelen sergileyeceği satış performansı ile Android cephesinin en fazla satan telefonu alacak. Galaxy S III’ün rekorunu da kırmasına kesin gözüyle bakılan telefonun hedefinde asıl iPhone 5 ya da yeni iPhone var. Galaxy S4’ten beklenti fazla ve üreticiler arasında oluşturulan rekabet fazlasıyla ilgi oluşturacağa benziyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.