Mobil

Galaxy S4’te gördüğünüzden daha fazlası var!

Galaxy S4 nelere kadir

Galaxy S4’te gördüğünüzden daha fazlası var!

Hepimizin bir sürü şifresi var. Bazılarımızın da tüm şifrelerinin aynı olması bazı durumlarda sıkıntı çıkarabiliyor. Peki ya sürekli güncellenen banka şifreleri..Yani demek istediğim tüm bu şifre olaylarından sıkılmadık mı? Bu konuda daha gelişmiş bir şeyler yapılamaz mı?

Galaxy S4 ile şifrelerin ne alakası var diye düşünmeye başladığınızı duyar gibiyim. Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy S4 gözlerinizle kontrolü sağlayan birkaç özellikle geldi. Gözlerinizle sayfa kaydırma, dokunmadan kontrol edebilme, Gözleriniz telefonun üzerinden başka bir yöne kaydığında videoyu durdurma gibi bir çok ilgi çekici özellikle geliyor.

1363309126_dsc01868.jpg

Parolalar ve Galaxy S4’ün orta noktasına geliyoruz. Parolalar, gelecek teknolojilerde daha çok göz retinasına bağlı olacak gibi görünüyor. Parmak izi de oldukça iyi bir parola yöntemlerinden biri ancak göz retinasının banka şifrelerimiz olduğu teknolojik çağı düşündüğümüzde heyecanlanmamak mümkün değil. Ve evet tahmin edersiniz ki bu teknolojinin ilk minik adımını Samsung S4 ile atmış durumda. Galaxy S4’ü gördüğümüzde bazılarımız hayal kırıklığına uğradı. Ancak Galaxy S4 satışa çıktığında eğer tüm bu özellikler stabil olursa, büyük bir gelişmenin küçük adımları atılmış olacak.

Yorumlar
s@mi
kaç kişi samsungun kendine has özelliklerini biliyor şimdi. 1 ay s3 kullandım. ekran görüntüsünü elinizi bıçak gibi tutup ekrana yatay geçirince alması hoştu.yada bir yere birakiyorsun eline aldığında gelen maili titreyerek haber vermesi.yada gözlerini takip edip ekrana baktığın sürece ekranı açık tutması.buna benzer yazılım olayları.güzeldi.ama kaç kişi kullandı.
Cevapla
Misafir
valla güzel ama.. kesinlikle stabil olmayacak.. tıpkı s3 de olduğu gibi bunlarda bir süre sonra unutulup gidecek.. sadece satış amaçlı yapılan yazilimlardan ibaret..
Cevapla
iskender
Bunlar gerçekten müthiş özellikler ve daha olacak bir çok yeniliğin tohumlarini atmislar kutluyorum samsungu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.