Mobil

Galaxy S4’ün pil ömrünü böyle uzatın!

Resmi yedek pil ve şarj kiti ile Samsung Galaxy S4’ün pil ömrünü uzatın.

Galaxy S4’ün pil ömrünü böyle uzatın!

Samsung, Galaxy S4’te 2600 mAh kapasiteli en güçlü Li-Ion pil kullandı. Anca yine de bu güç kullanıcılara uzun süre gidecek kadar yeterli değildir. Samsung şimdi Galaxy S4 için yedek pil ve şarj kitini duyurdu.

1371377378_1.png

Bu yedek batarya ile Galaxy S4’ün kolayca değiştirilebilir pilini hemen çıkarıp takabilir şarj kiti ile anında şarj edebilirsiniz. Aslında batarya değiştirmek yerine daha uzun bir pil olması daha iyi olacaktı ancak. Daha uzun bir pil daha kalın ve daha ağır bir telefon demek onun için üreticiler bu duruma çare bulmak için çalışmalarını sürdürüyorlar. Uzun süreli şarj imkanı olmadığı zaman yedek pil iyi bir çözüm olacaktır.

1371377321_samsung-galaxy-s4-spare-battery-645x645.jpg

Yedek Galaxy S4 bataryası, iyi bir kompakt şarj ve taşıma çantası ve bir microUSB seyahat adaptörü ile birlikte geliyor. Resmi Galaxy S4 yedek pili 49,90 dolar. Daha ucuza yedek batarya bulabilirsiniz ancak bunun kadar performans bulamazsınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.