Samsung, tıpkı Apple gibi Home tuşu üzerinde bu sensöre yer verebilir.Çünkü önce yapılan denemelerde istenilen sonuç alınamadı Örneğin:Apple'ın iPhone 5s HTC, One Max

Samsung'un 16MP ISOCELL ve 20MP kameralar üzerine çalışmaları bulunuyor. Muhtemelen 16MP'lik teknolojiyi, ilk olarak Galaxy S5'te göreceğiz.
Ayrıca, 1080p değerde 60FPS video çekim özelliği de bekleniyor.Kameradaki ustalığını Zoom ile kanıtlayan Samsung tasarımda sınıfta kalmıştı!

Söylentilerde, Galaxy S5'in metal ve plastik olmak üzere iki farklı tasarımla çıkabileceği dile getiriliyor.Bu beklenti S4'tede gündemdeydi fakat yapılmadı.Samsung'un maliyeti açısından S4'de gerçekleştiremediği bu seçenek S5'e premium bir görüntü katabilir.

Samsung birçok ürününde Amoled ekran teknolojisini geliştirerek karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla S5'te daha gelişmiş bir ekran bekliyoruz. Her ne kadar Amoled ekranda pek sıkıntı bulunmasa da, diğer gelişmiş ekran tipleriyle karşılaştırdığımızda, bazı renklerin fazla açık ve patlamış tonlarda karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu tip detayların da ortadan kaldırılması gerekiyor.
Tabii ki cihazın dış mekan kullanımında, özellikle de güneş ışığının yoğun olduğu anlarda daha iyi görüntü kapasitesine sahip olması, kullanılabilirliği de olumlu yönde artıracaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.