Mobil

Galaxy S5, ek isimlerle ve altın rengiyle geliyor

Samsung Galaxy S5 hakkında yeni bilgiler geldi.

Galaxy S5, ek isimlerle ve altın rengiyle geliyor

Samsung, bu pazartesi MWC 2014 etkinliğinde yeni akıllı telefonu Galaxy S5’i tanıtacak ve Mart ayı itibariyle satışa sunacak. Ancak cihaz tanıtılmadan hakkında gelen söylenti ve dedikodular bitmiyor. Yeni bilgiler Rus bloger Eldar Murtazin’den geldi.

Daha önce sizlere bu haberimizde Galaxy S5’in iki versiyonda geleceğini ve gelişmiş özelliklere sahip versiyonun QHD ekran sorunları nedeniyle daha sonra tanıtılacağını belirtmiştik. Daha önce gelen bilgilere göre QHD ekranlı versiyon 5.1 inç olacak ve 5.25-inç Full HD ekrana sahip versiyonuna göre biraz daha küçük boyutlara sahip olacaktı. İddialara göre su ve toza dayanıklı 1080p Galaxy S5 versiyonu, önümüzdeki hafta Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2014’te tanıtılacak.

1392983471_samsung-galaxy-s5-gold-additional-names-2.jpg

Eldar Murtazin, Twitter’da attığı tweetlerle Galaxy S5’in iki versiyonla geleceğini doğruladı. Ancak Eldar Murtazin’e göre her iki cihazı birbirinden ayıran ek isimleri olacak. Murtazin isimleri belirtmemiş ancak Biz Galaxy S5 Plus ve Galaxy S5 Classic yada Samsung Galaxy S5 Lite ve Samsung Galaxy S5 Pro gibi isimlerin Samsung tarafından kullanılabileceğini düşünüyoruz.

1392983487_samsung-galaxy-s5-gold-additional-names-3.jpg

Ayrıca Vodafone’dan sızdırılan bir belge ise Galaxy S5’in altın renkli versiyonunun olacağını da doğruladı. Dört gün sonra tüm bunların gerçek olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

1392983507_samsung-galaxy-s5-gold-additional-names-1.jpg

Ayrıca Vodafone sitesinde yer alan Galaxy S5’in altın renkli versiyonunun olacağını da doğruladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.