Mobil

Galaxy S5 kullanıcıları için iyi haber geldi

Samsung yakında üç amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S5, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için güncelleme yayınlayacak.

Galaxy S5 kullanıcıları için iyi haber geldi

Birçok üretici Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarla buluştururken, Samsung cephesinde ise bir sessizlik hakim. Neyse ki resmi kaynaklar aracılığıyla Galaxy S5 için Android 4.4.4 güncellemesinin test sürecinde olduğu bilgisi geldi. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Amerikalı operatör Sprint, Galaxy S5 için Android 4.4.4 güncellemesini test etmeye başladı. Resmi dağıtımın önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.  Galaxy S5’in uluslararası versiyonu için yine eylül ayı içerisinde Android 4.4.4’ün OTA ve Kies aracılığıyla dağıtılması muhtemel görünüyor.

1409738808_samsung-galaxy-note-3-vs-samsung-galaxy-s4-001.jpg

Galaxy S5’in ardından bir güncelleme haberi de Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 cephesinden geldi. Androidsas sitesinin Samsung içerinden elde ettiği bilgilere göre Samsung her iki telefon için yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Net bir tarih verilmese de güncellemenin yakın zamanda bilgisi veriliyor.

Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 için dağıtılacak Android 4.4.4 güncellemesinde şu an Galaxy S5’te yer alan en güncel TouchWiz kullanıcı arayüzü yer alacak. Bunun yanında yenilenen kamera arayüzü ve Galeri uygulaması, performans artışı ve pil verimliliği güncellemeye dahil edilecek diğer yenilikler olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.