Mobil

Galaxy S5 Metal mi Olacak?

İşte Samsung'un bir türlü vazgeçemediği plastik kasa hikayesi!

Galaxy S5 Metal mi Olacak?

Mobil dünyanın şüphesiz en istikrarlı en geniş yelpazede ürün çıkaran firmalarından birisidir Samsung. Tüm dünyada aktif olarak milyonlarca kullanıcının  vazgeçmeden ısrarla kullandığı telefonları üreten firma şu sıralar yeni bir iddiayla gündemde. 

Yapılan dedikodular gerçek çıkarsa Galaxy S5, önümüzdeki sene içerisinde metal bir kasa ile gelecek. Geçtiğimiz saatlerde Barclays analistleri tarafından ortaya atılan iddiaya göre SamsungCatcher Technology Co adlı şirkete yeni Galaxy modeli S5'in kasası için metal bir gövde talimatı verdiği, projelerin start aldığı iddia edildi. 

1380200160_s5-.jpg

Catcher isminin kulaklarda tanıdık bir eda bırakması çok normal çünkü, HTC ve Apple, vazgeçilmez yekpare metal kasalarını bu firmaya ürettiriyor. 10 milyon ile 30 milyon arası cep kasası siparişi almayı bekleyen firma 2014'ün ilk çeyreğinde proje için start verecek.

Editör Notu: Milyonlarca kullanıcının, Samsung'un akıllı telefonlarından soğuma sebebi arasında ilk sırada kasa dizaynı yer alıyor, S3 ile doygun bir his uyandıran kasa S4'te yerini daha da plastikvari bir tasarıma bırakınca, Samsung'a karşı olan umutlar tükenmeye başladı. Bir Samsung hayranı olarak geçtiğimiz günlerde S4'ümü satıp farklı bir telefona geçtiğimi belirtmek isterim. Burada ön plana çıkan en önemli huzursuzluk sebebi, telefonun her an kırılıp çizileceği korkusuyla yaşamak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.