Galaxy S5 Prime'ın muhtemel iskeleti ve özellikleri! - Page 1

Fiyatı
S5 Prime'ın pahalı bir telefon olacağını söylediğimizde hiç şaşırmayacağınızı biliyoruz. Naver.com'un elde ettiği bilgiye göre telefonun SIM kilitsiz çıkış fiyatı, yaklaşık 880 dolar olacak.

Galaxy S5 Prime'ın muhtemel iskeleti ve özellikleri! - Page 2

Fiyatı
Cihazın Türkiye'deki fiyatı, vergiler eklendiğinde muhtemelen çok daha yüksek olacaktır. Dolayısıyla S5 Prime'ın Galaxy S5'ten pahalı olacağını söyleyebiliriz.

Galaxy S5 Prime'ın muhtemel iskeleti ve özellikleri! - Page 3

Ekranı
Galaxy S5 Prime'ın en önemli yeniliklerinden bir tanesinin ekranı olacağı düşünülüyor. İddiaya göre Samsung, telefonu 5.2 inç'lik 2.560x1.440 çözünürlüklü bir ekranla donatacak. Telefonun QHD ekranla geleceğini birkaç farklı kaynak "doğruluyor".

Galaxy S5 Prime'ın muhtemel iskeleti ve özellikleri! - Page 4

Ekranı
Galaxy S5'in en iyi telefon ekranlarından birine sahip olduğunu düşündüğümüzde, QHD ekranın ne kadar gerekli olduğunu tartışabiliriz. Ancak Samsung, Koreli rakibi LG'nin gerisinde kalmak istemiyor olsa gerek. LG'nin bir sonraki amiral gemisi cebi LG G3'ün QHD ekranla geleceği doğrulanmış durumda.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.