Mobil

Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için Android L ne zaman yayınlanacak?

Android L güncellemesini sonbaharda başlatacak üreticilerden biri de Samsung olacak.

Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için Android L ne zaman yayınlanacak?

Google’ın haziran döneminde ön izleme sürümünü yayınlandığı Android L’nin resmen dağıtımına yaklaşık 6 haftalık bir süre kaldı. Google’ın yanı sıra Android cephesindeki üreticiler de yıl sonuna kadar Android L güncellemesini kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.

2014 bitmeden amiral gemisi modelleri için Android L güncellemesini dağıtıma sunacak üreticilerden biri de görünüşe bakılırsa Samsung olacak. Güney Koreli üreticiye yakınlığıyla bilinen ve Samsung haberlerinde güvenilir bir kaynak olarak gösterilen SamMobile sitesine göre Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için Android L güncellemesi kasım sonu ya da aralık başında resmen dağıtıma sunulmuş olacak.

Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 modellerinde TouchWiz kullanıcı arayüzüne KitKat sürümüne uyumlu hale getiren Samsung’un yeni TouchWiz’i Materyal Tasarım’lı Android L’de ne şekilde karşımıza çıkaracağı şimdiden merak uyandırıyor. 

1411067633_android-l-samsugn-galaxy-s5-note-4-updates-03.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.