Mobil

Galaxy S5 ve Galaxy S4 için Android 4.4.3 test sürecinde

Samsung cephesinden elde edilen bir belge Android 4.4.3 çalışmalarının başladığını gösteriyor.


Geçtiğimiz günlerde Samsung geliştiriciler sayfasında görünen Android 4.4.3 sürümü, Güney Koreli üreticinin haziran döneminde kullanıcılarla buluşturacağı Galaxy S5 Prime modelinde yer alacak. Samsung cephesinden elde edilen bir başka belge ise Galaxy S5 ve Galaxy S4 Active'in LTE-A modeli için Android 4.4.3 güncellemesinin test sürecinde olduğunu gösteriyor. Test sürecinin Galaxy S4 Active LTE-A için başlamış olması Galaxy S4 kullanıcıları için olumlu bir gelişme olmalı, zira yaklaşık olarak aynı dönemde Galaxy S4 sahiplerinin de Android 4.4.3 güncellemesine kavuşması bekleniyor.

1401171964_1.jpg

Samsung kaynaklarından sızdırılan bir başka belge ise kimi modellerin Android 4.4.2 güncelleme yol haritasını bir kez daha ortaya koyuyor.  Galaxy S III için güncelleme istikrarsız bir yapı sergilediği için iptal edilmişti. Birkaç gün içerisinde Galaxy Note II LTE, Galaxy S3 LTE ve Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 güncellemesinin dağıtımına başlanacak. Galaxy S4 mini içinse güncelleme temmuz döneminde yayınlanacak. Galaxy Grand 2, Galaxy Mega 5.8 ve Galaxy Mega 6.3 için KitKat güncellemesi final aşamasında ve dağıtım temmuz ayında gerçekleşecek. 

1401171974_2.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.